asd
Přehled služeb

E-commerce

Prodej zboží přes internet zažívá v posledních letech boom a e-commerce je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví. Naše právní služby se nezaměřují pouze na klasické B2C, tedy zjednodušeně spotřebitelské právo na internetu, ale i na vztahy B2B. Díky našim zkušenostem z různých oblastí práva jsme schopni nastavit nejenom právní řešení pro e-shop, ale i pro na e-commerce navázané smlouvy se zaměstnanci, dodavateli, marketéry, webdesignéry nebo influencery.
This is some text inside of a div block.
No items found.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Provedeme Vás realizací Vašeho záměru od začátku po úspěšné dokončení
Umíme minimalizovat specifická rizika související s veřejnoprávními regulacemi
Máme bohaté zkušenosti a rozumíme Vašim problémům
Díky širokým zkušenostem a rozhledu našich advokátů dokážeme pojmout problematiku komplexně.
I právo může být srozumitelné. Naše smlouvy pochopíte nejenom Vy, ale i Vaši zákazníci.
Jednoduše a rychle. Dáme svým klientům k dispozici nástroje, díky kterým se snadno zorientují v problematice a rozhodnou, jaké konkrétní služby vyhovují jejich potřebám.

Specialisté na toto téma

Právní prověrka bez omezení provozu

Provedeme právní prověrku Vašich zavedených postupů a navrhneme jejich řešení bez nutnosti omezit provoz e-shopu 24/7.

S moderním právníkem se nemusíte vídat denně (ecommerce)

Dáme Vám do ruky nástroje, prostřednictvím kterých si budete umět poradit se základním nastavením smluvní dokumentace sami.
"Tým kolem Ondřeje Straky vypracoval pro naši firmu set klientských smluv, které kontinuálně vyvíjíme tak, jak úspěšně se vyvíjí náš byznys. Jsem přesvědčen o tom, že jejich stručná a jasná podoba nám pomáhá uzavírat více kontraktů."
Adam Kurzok

Přečtěte si

Právní minimum pro začínájícího e-shopaře - 3. díl

Celý článek

Chcete pomoc s e-commerce? Ozvěte se!

Michaela Wažiková
ADVOKÁTka
+420 222 261 460