asd
Přehled služeb

Realizace veřejných investic

Investice veřejného sektoru jsou klíčovou součástí ekonomiky. Jsou ovšem předmětem zvýšené právní regulace, na jejíž zvládnutí se specializujeme. Zakládáme si na inovativních řešeních, které vždy optimalizujeme podle potřeb klienta. Máme bohaté zkušenosti s veškerými variantami zadávání veřejných zakázek, včetně konceptů desing&build, či desing&build&operate. Umíme nastavit efektivní spolupráci se soukromým sektorem (PPP projekty). Dbáme na eliminaci rizik veřejných subjektů, a proto v rámci našich služeb komplexně řešíme otázky spojené veřejnými výdaji od forem rozhodování a péče řádného hospodáře, po pravidla hospodářské soutěže.
Řešení pro zvládnutí veřejného investování
No items found.
Provedeme Vás realizací Vašeho záměru od začátku po úspěšné dokončení
Umíme minimalizovat specifická rizika související s veřejnoprávními regulacemi
Máme bohaté zkušenosti a rozumíme Vašim problémům
Provedeme Vás realizací Vašeho záměru od začátku po úspěšné dokončení
Umíme minimalizovat specifická rizika související s veřejnoprávními regulacemi
Máme bohaté zkušenosti a rozumíme Vašim problémům

Specialisté na toto téma

Tomáš Kruták

Partner

Před založením Kruták Partners získal Tomáš své zkušenosti jako partner českých i mezinárodních advokátních kanceláří. Podílel se na realizaci klíčových infrastrukturních projektů, jakým bylo zadání zakázky na pořízení prvního systému elektronického mýta v ČR, realizace prvních PPP projektů nebo zavedení zón placeného stání v Praze. Spolupracoval na prodejích a nákupech společností v souhrnné hodnotě desítek miliard korun, včetně privatizací firem jako Český Telecom a Unipetrol. V současné době se kromě transakčního poradenství věnuje i projektům v oblasti moderní energetiky a elektromobility a veřejným investicím v oblasti komunální infrastruktury. V oblasti práva veřejných zakázek Tomáš napsal několik odborných publikací, naposledy komentář k novému zákonu o zadávání veřejných zakázek. 

Tomáš mluví anglicky, německy a rusky. Vaří domácí pivo a věnuje se punkové hudební skupině.

Kontaktovat ho můžete na: tomas.krutak@krutakpartners.cz

Tomáš Kruták

Šárka Kryglová

Advokát

Šárka se zabývá problematikou veřejných zakázek, smluvním právem a soudními spory.  V poslední době se věnuje zejména projektům v oblasti elektroenergetiky a rozvoje elektromobility. Absolvovala studijní pobyt ve Švédsku. 

Šárka mluví anglicky. Ve volném čase se věnuje četbě, sportu a cestování. Hodně volného času tráví se svým psem.

Kontaktovat ji můžete na: sarka.kryglova@krutakpartners.cz

Šárka Kryglová

Specializace

Kateřina Benedová

Veřejné zakázky

Kateřina vystudovala obor právo na Vysoké škole Karlovy Vary a obor veřejná správa na Vysoké škole CEVRO Institut. Již od studentských let se profesně věnuje veřejným zakázkám. Od roku 2013 působila na Ministerstvu obrany ČR, kde se v Sekci vyzbrojování a akvizic specializovala na zadávání veřejných zakázek v oblasti logistiky. Aktuálně realizuje zadávání veřejných zakázek pro různé zadavatele a jejich administraci od počátku do úspěšného konce – výběru dodavatele. Tedy připravuje zadávací podmínky, následně spravuje veřejnou zakázku v průběhu zadávacího řízení, komunikuje s dodavateli, hodnotí a posuzuje nabídky.

Kateřina mluví anglicky. Ve volném čase se věnuje jídlu a následně sportům, sborovému zpěvu a pokusům se studiem španělského jazyka.

Kontaktovat ji můžete na: katerina.benedova@krutakpartners.cz

Kateřina Benedová

Jistota vyplývající z praxe

Jsme zkušení a dokážeme posoudit a správně vyvážit rizika související s investováním. Nenecháme Vás v půli cesty realizace Vašeho záměru.

Inovativní řešení

Stále hledáme nová řešení a flexibilně reagujeme na změny právní úpravy a nové výzvy.
„Výběrová řízení jsou pro dodavatele často doslova během přes překážky. Je proto důležité mít se kam obrátit pro rychlou a efektivní radu. Kruták & Partners nám v tomto směru již mnohokrát pomohli, na startu i v cílové rovince.“
Miroslava Bosmanová, členka představenstva a Ing. Pavel Stoulil, obchodní ředitel, Chládek & Tintěra, a. s.

Přečtěte si

Online prohlídka místa plnění a jak ji technicky zajistit

Celý článek

Chcete zkušeného odborníka přes veřejné investice? Ozvěte se!

Michaela Wažiková
ADVOKÁTka
+420 222 261 460